Nesne yönelimli programlamaya dair

Hakkımda

TekinAdım sitenin başlık kısmından da anlaşılacağı gibi Tekin Gündoğdu.
Sakın siteye kendi ismimi vermemden dolayı beni megolamanlıkla suçlamayın :) Asgari bir insan kendine ne kadar güvenip, değer veriyorsa benimkisi de işte  o kadar.
Erzürüm’lüyem.1974 senesinin bir zemheri gışında  Dağmehlesi’nde  doğmuşam gardaş.Ama aslen Horasan’nın Kepenek Köyü’ndenem..:)
Ne yapayım   Erzurum’lu olmanın verdiği hafiften bir Dadaş’lık gururu var ama  hiçbir zaman mevcut statükodan yana olmadım ve insanları,  doğdukları yer ve  konuştukları dillerine göre kategorize etmedim.Hatta ve hatta küçük bir çocukken    Amerikan Filmlerinde ve olimpiyatlarda , hep zencilerin tarafını tuttum ve destekledim :) Fikren  dünyanın tüm  ezilmiş milletlerinin arkasında oldum ve acılarını, problemlerini hep içimde hissetmeye çalıştım.Her zaman fikre ve gerçek fikir adamına değer verdim.Eyyamcı ve kendi haz dünyası içinde yaşayıp da bunu özgürlük zannederek, aslında nefislerinin kölesi olan hedonist tiplerden tiksindim.
Hep Devrimci bir yanım oldu.Ama bu devrimciliğim; her şeyi kırıp döküp, sonrada sigarasını yakıp  bunu karşıdan izleyen bir şekilde değilde , yıktığının yerine daima yenisini koyabilecek , bunun fikri donanımına sahip bir çizgide olmuştur.Evet, ben gecekonduyu yıktıktan sonra   bunun yerine  göz kamaştırıcı bir sarayı dikmeye talip bir fikrin mensubuyum.

Niye kardeşim , web programlama konularını işlediğin bu blogda  kendini bu şekilde  anlattın? Diye soranlara şunu söyleyebilirim.

“SADECE BENİM GİBİ DÜŞÜNEN – DÜŞÜNMEYE ÇALIŞANLARLA ARAMIZDA  BİR   ÜNSİYET PEYDAH OLSUN  VE    MUHABBET DOĞSUN İSTEDİM”.

Evet itiraf ediyorum; tek amacım buydu.Yani  masumane bir deşifre olma şekli :)

Erzurum Kazım Karabekir Eğitim Fakultesi Kimya bölümü mezunuyum.Ama ne yazık ki şimdiye kadar hiç kimya öğretmenliği yapmadım!..Sınıf öğretmeni olarak meslek hayatıma başladım. Şu anda İstanbul Bağcılar Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu’nda bu görevime devam etmekteyim.Emin Burak ve Sümeyye adında  iki evladım var.Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

2006 yılından beri de php+mysql ikilisi ile  sıkıfıkıyız.İşte hepsi bu kadar…

Yorum: "Hakkımda" (4)

  1. Eyvallaaaaah Halil, nerelerdesin be kardeşim.Seni aramadığım yer kalmadı .Ne yapıyorsun, en son duyumlara göre Uzman Çavuş olmuşsun.Görüşelim canım kardeşim.Senin e-mailini msn’me ekledim.Selamlar

  2. HALİL KARATAŞ said:

    TEKİN HOCAM BEN ALAŞEHİR LİSESİNDEN SIRA ARKADAŞIN NASILSIN

  3. Teşekkür ederim Rıdvan Bey.

  4. Ridvan Bilgin said:

    İyi ki sıkı fıkı olmuşsun hocam. Bir çok kişi php öğrendi ama insanlık faktörünü hissettirebilenlerin sayısı ne yazık ki o oranda artamadı. Bir vesile ile sayfana geldim ve çok mutlu oldum gıyabında da olsa seni tanıdığıma.:)

Yorum yapmak için: "Hakkımda"